Ogłoszenia duszpasterskie 13 maj 2018 roku.

W sobotę o godz. 12.00 i 14.00 oraz w niedzielę o godz. 11.30  kolejna  grupa dzieci przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Proszę, aby dzieci przyszły do spowiedzi i na próby według ustalonego planu. Spowiedź dla rodzin dzieci:

– w środę od godz. 20.00 do 20.30

– w czwartek w czasie adoracji od godz. 19.00 do 20.00

W tym roku do Pierwszej Komunii świętej przystępuję w naszej parafii 155 dzieci.

Nabożeństwo majowe od poniedziałku do soboty o godz. 18.00  W niedzielę o godz. 8.15

Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o godz. 20.00

Radę ekonomiczną zapraszam na spotkanie w piątek o godz. 20.00

Próba dla chórku dziecięcego w sobotę o godz. 10.00 w salce.

Dziękuję za złożoną daninę diecezjalną. Koperty są wyłożone w kaplicy.

Polecam do czytania Gościa  Niedzielnego oraz Przewodnik Katolicki.

Za tydzień w niedzielę 20 maja obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu po mszy świętej o godz. 18.30 młodzież zaprasza na Wielbienie.

W gablocie przed kaplicą jest informacja o planowanej w sierpniu wycieczce na Morawy. Zainteresowani mogą się zapisywać.

W sobotę 9 czerwca organizujemy jednodniową wycieczkę  do Spreewaldu. Więcej informacji w gablocie i na stronie internetowej parafii. Zainteresowani mogą się zapisywać.

W środę 23  maja o godz. 19.30 zapraszamy na spotkanie z Jerzym Górskim, którego życie stało się inspiracją do powstania książki i filmu pt. „Najlepszy”.  Jerzy Górski po wygranej ciężkiej walce z nałogiem został sportowcem, zdobył m.in. tytuł mistrza świata w triathlonowych zawodach w podwójnym Ironmanie w Stanach Zjednoczonych w 1990 roku.

Organizujemy wyjazd na Spotkanie Młodych na Lednicy – 2 czerwca w sobotę o godz. 9.00. Koszt 40 zł – zapisy w zakrystii z wpłatą 20 zł.