Ogłoszenia duszpasterskie 17 czerwiec 2018 roku.

Msza święta codziennie o godz. 18.30  z wyjątkiem wtorku. We wtorek msza święta o godz. 8.30 i 19.00

Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

Msza święta z okazji zakończenia roku szkolnego w piątek o godz. 7.30

Sakrament chrztu w sobotę o godz. 15.00  Katecheza przed chrztem w piątek o godz. 19.00

Próba scholii w piątek o godz. 20.15

Kandydaci do bierzmowania z klasy 2, którzy nie byli na ostatnim spotkaniu, proszeni są o zgłoszenie się do ks. Szymona do końca tygodnia.

Dzisiaj po mszy świętej ministranci  przed kaplicą rozprowadzają ciasto.

W zakrystii można zakupić cegiełki na budowę kościoła. Budowa rozpocznie się za ok. dwa – trzy tygodnie.

Młodzież od 15 roku życia zapraszamy na wyjazd na diecezjalne Święto Młodych w Gostyniu – Paradiso 2018 w dniach od 26 do 30 czerwca. Koszt 160 zł, więcej informacji u ks. Szymona oraz na stronie internetowej.

Polecam Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny i Małego Gościa.

Przypominam o możliwości zamawiania intencji mszalnych. Są wolne intencje w najbliższym tygodniu.