Ogłoszenia duszpasterskie 27 maj 2018 roku.

We wtorek obchodzimy wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej. Dla naszej wspólnoty jest to dzień odpustu parafialnego. Zapraszam w tym dniu na sumę odpustową o godz. 19.00    Sumę odpustową odprawi  ks. Adam Prozorowski – proboszcz z Tarnowa Podgórnego. We wtorek będzie również msza święta o godz. 8.30

Nabożeństwo majowe w poniedziałek i środę o godz. 18.00  We wtorek o godz. 18.30

W czwartek obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała. Msza święta w tym dniu o godz. 8.30, 10.00, ok. 12.00 i 18.30   Po mszy świętej o godz. 10.00 wyruszy procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Na zakończenie procesji ok. 12.00 – msza święta.

Próba dla dziewczynek sypiących kwiatki;

– w poniedziałek o godz. 19.00 dla dziewczynek z zerówki i młodszych

– w środę o godz. 19.00 dla dziewczynek z klas I i starszych.

Proszę Parafian o przynoszenie kwiatków do sypania.

W piątek przypada Pierwszy Piątek miesiąca. Msza święta w tym dniu o godz. 17.00 i 18.30   Spowiedź od godz. 16.30 do 18.30

Młodzież z grupy Taize zaprasza na modlitwę w piątek o godz. 19.30

Sakrament chrztu w sobotę o godz. 15.00  Katecheza przed chrztem w piątek o godz. 19.15

Różaniec w sobotę i niedzielę o godz. 8.00

Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę o godz. 8.30

Dziękuję za złożoną daninę diecezjalną. Koperty są wyłożone w kaplicy.

Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona na budowę kościoła.

Można się jeszcze zapisywać na wycieczkę do Spreewaldu. Więcej informacji w gablocie.

Pierwsze spotkanie dla uczniów klas 7 w sprawie przygotowania do sakramentu bierzmowania odbędzie się w środę 6 czerwca o godz. 19.15 w kaplicy.

Dzisiaj w sprzedaży Przewodnik Katolicki ( z modlitewnikiem ) i Gość Niedzielny. Dla dzieci Mały Gość i Mały Przewodnik.

Przed kaplicą można kupić książki dla dzieci i starszych.  Każda pozycja w cenie 10 zł.

W gablocie jest informacja o festynie organizowanym 10 czerwca na boisku w Zakrzewie. Dochód z imprezy jest przeznaczony na pomoc w leczeniu chorej dziewczynki z Dąbrówki.