Ogłoszenia duszpasterskie 3 czerwiec 2018 roku.

Do czwartku trwa oktawa Bożego Ciała. Zapraszamy w oktawie na mszę świętą z procesją o godz. 18.30

We wtorek msza święta również o godz. 8.30

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

Odwiedziny chorych z sakramentami świętymi w czwartek od godz. 9.00

Spowiedź codziennie od godz. 18.00 do 18.25 i w czwartek podczas adoracji.

W piątek obchodzimy Uroczystość NS Pana Jezusa. Zapraszamy na msze świętą o godz. 18.30  W tym dniu nie obowiązuję wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym we wtorek o godz. 19.00

Pierwsze spotkanie dla uczniów klas VII w sprawie sakramentu bierzmowania w środę o godz. 19.15 w kaplicy.

Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 20.00

Młodzież z grupy Taize zaprasza na modlitwę w piątek o godz. 19.30

Próba scholii w piątek o godz. 20.15 w kaplicy. Zapraszamy do śpiewania !

Dziękuję za złożoną daninę diecezjalną. Koperty są wyłożone w kaplicy.

Można się jeszcze zapisywać na wycieczkę do Spreewaldu. Więcej informacji w gablocie. Wyjazd w najbliższą sobotę o godz. 6.00

Przed kaplicą można kupić książki dla dzieci i starszych.  Każda pozycja w cenie 10 zł.

Za tydzień w niedzielę po każdej mszy świętej rozprowadzać będziemy cegiełki ( krzyżyki ) na budowę kościoła.

Biuro parafialne w najbliższą sobotę zamknięte.

Polecam Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.

Parafialny Zespół Caritas chce przygotować na początek września wyprawkę szkolną dla kilkunastu dzieci z naszej gminy, które znajdują się w bardzo trudnej sytuacji materialnej. Dlatego jeszcze w czerwcu chcemy przeprowadzić zbiórkę przyborów i artykułów szkolnych. Lista potrzebnych rzeczy jest wypisana na kartkach znajdujących na stojakach z ogłoszeniami.

W gablocie jest informacja o festynie organizowanym 10 czerwca na boisku w Zakrzewie. Dochód z imprezy jest przeznaczony na pomoc w leczeniu chorej dziewczynki z Dąbrówki.