Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 1 września 2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 1 września 2019 roku.

Od dzisiaj po wakacjach w niedzielę Msza Święta o godz. 12.45 i 15.30

Msza Święta z okazji rozpoczęcia roku szkolnego w poniedziałek o godz. 7.00

Msza święta w tygodniu o godz. 18.30  We wtorek również o godz. 8.30

Nowenna do św. Józefa w intencji małżeństw i rodzin naszej parafii w środę na mszy świętej o godz. 18.30

Odwiedziny chorych z sakramentami świętymi w czwartek od godz. 9.00

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00  W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 14.00 do 18.30 i od 19.30 do 20.00   Msza święta w piątek o godz. 17.00 i 18.30

W sobotę Msza Święta Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 8.00  Po zakończeniu mszy modlitwa różańcowa.

Sakrament chrztu w sobotę o godz. 15.00   Spotkanie przed chrztem dla rodziców w czwartek o godz. 17.30

Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej na ulicy Słonecznej w Dąbrówce w środę o godz. 21.00

Krąg biblijny w czwartek o godz. 20.00

Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godz. 10.30   Kandydatów na ministrantów zapraszam na spotkanie w sobotę o godz. 10.00

Polecam Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny oraz Mały Gość dla dzieci.

Dziękuję za złożone dzisiaj ofiary na budowę kościoła. Ofiary można również wpłacać na konto parafii.

W piątek o godz. 18.00 zapraszamy na Koncert Charytatywny dla Wiktorii. Koncert odbędzie się na terenie Przetwórni RSP w Dąbrówce. Bilety można nabywać po mszach świętych przed kaplicą.

W niedzielę za tydzień 8 września ponownie gościć będziemy w naszej parafii męża, ojca i powieściopisarza Roberta Kościuszko. Nasz gość zachęci świadectwem rodziców do przekazywania wiary dzieciom, a ich pociechy do czytania ciekawych historii biblijnych. Pan Robert zaprezentuje swe ewangelizacyjne powieści przygodowe oraz gry planszowe. Pozycje te będzie można pozyskać wraz z dedykacją autora.