Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 10 marca 2019 r.

Zapraszam w okresie Wielkiego Postu na:

– Drogę Krzyżową w piątek o godz. 17.30 ( dla rodziców z dziećmi ) i 19.00

– Gorzkie Żalę w niedzielę o godz. 16.15

W czwartek ks. bp Zdzisław Fortuniak na mszy świętej o godz. 18.00 udzieli młodzieży z naszej parafii sakramentu bierzmowania.

Z tego powodu nie będzie w czwartek mszy świętej o godz. 18.30 oraz adoracji Najświętszego Sakramentu.  Będzie natomiast w czwartek msza święta o 8.30

W pozostałe dni msza święta o godz. 18.30  Spowiedź od godz. 18.00 do 18.25

Dzisiaj o godz. 19.30 spotkanie rady duszpasterskiej.

Wspólnota modlitewna W drodze zaprasza we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 19.00  Intencje do modlitwy można zapisywać na kartkach i wrzucać do skrzynki na regale.

Biuro parafialne w środę zamknięte ( spowiedź przed bierzmowaniem ).

W środę o godz. 19.15 zapraszam na konferencję popularnonaukową pt. Biblijny Potop, a nauka. Więcej informacji w gablocie i na stronie parafii.

Duszpasterstwo młodzieży zaprasza na spotkanie w piątek o godz. 19.30

Polecam do zakupu  Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny,  Mały Przewodnik i Mały Gość dla dzieci.

Do zakupu są również modlitewniki dla dorosłych i seniorów w cenie 20 zł. Modlitewniki są wyłożone na regale z książkami.

Na stronie internetowej naszej parafii można zakupić cegiełki na budowę kościoła.

Za tydzień po każdej mszy świętej siostry zakonne z Ukrainy, przeprowadzą kwestę na potrzeby swojego zgromadzenia.