Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 10 września

Msza święta codziennie o godz. 18.30    W poniedziałek i wtorek również o godz. 8.30

Dzisiaj na mszy świętej o godz. 18.30 wystąpi zespół ABBA PATER MUSIC z Kalisza. Po mszy świętej odbędzie się wielbienie Boga Ojca przygotowane przez zespół.  Z tym zespołem jest związany ks. Grzegorz Mączka, który głosił dla nas rekolekcje wielkopostne. Ksiądz Grzegorz miał poważny wypadek samochodowy. Obecnie przechodzi rehabilitacje. Dlatego podczas wielbienia zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na pomoc w rehabilitacji dla ks. Grzegorza.

W środę o godz. 20.30 zapraszam na kolejne nabożeństwo fatimskie.

Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 20.00

Młodzież z grupy Taize zaprasza na spotkanie w piątek o godz. 19.30

Spotkanie dla kandydatów na ministrantów odbędzie się w sobotę 23 września o godz. 10.00

W najbliższą sobotę – 16 września – o godz. 10.00 zapraszam do mycia okien w kaplicy.

Polecam Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.