Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 11 czerwca

W czwartek obchodzimy uroczystość Bożego Ciała.  Procesja wyruszy po mszy świętej o godz. 10.00   Zapraszam do udziału w procesji wszystkich parafian. Dzieci komunijne niech przyjdą na procesję w albach. Próba dla dziewczynek sypiących kwiatki w środę o godz. 19.00  Do kaplicy można przynosić kwiatki do sypania. Panów proszę o niesienie baldachimu. Msza święta w Boże Ciało o godz. 8.30, 10.00, ok. 12.00 ( po zakończeniu procesji)  i o 18.30

Msza święta codziennie o godz. 18.30   W poniedziałek również o godz. 8.30

We wtorek o godz. 11.00 msze świętą w naszej kaplicy będą celebrować koledzy z roku księdza proboszcza. Zapraszam parafian do modlitwy.

Z okazji rocznicy objawień fatimskich – we wtorek 13 czerwca zapraszam o godz. 20.30 na modlitwę różańcową zakończoną apelem jasnogórskim.

W piątek 16 czerwca organizujemy rajd rowerowy do Lusowa. Rozpoczęcie  o godz. 10.00   Zainteresowani  mogą zgłaszać  swój udział w zakrystii po mszy świętej  lub przez e-meila.

Za tydzień w niedzielę ministranci przed kaplicą będą rozprowadzać ciasto.

Zachęcam do zakupu Przewodnika Katolickiego i Gościa Niedzielnego.

Przypominam o możliwości zamawiania intencji  mszalnych.

Dzisiaj wieczorem od godz. 19.30 do 22.00 zapraszamy wszystkich parafian na ognisko oraz grilla przed kaplicą.  Będzie też smalec i ogórki. Wszystko zapewniamy. Wystarczy złożyć ofiarę na budowę kościoła.