Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 11 listopada 2018 roku

Msza święta codziennie o godz. 18.30

Spowiedź codziennie od godz. 18.00 do 18.25

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00  W czasie adoracji możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej.

Jeszcze dzisiaj można składać wymienianki za zmarłych.

Spotkania w najbliższym tygodniu:

Wspólnota modlitewna  we wtorek po mszy świętej.

Młodzież z klas III Gimnazjum:

– w środę o godz. 19.15

– w czwartek o godz. 19.15

Krąg biblijny w czwartek o godz. 20.00

Rada ekonomiczna w piątek o godz. 19.30

Młodzież z grupy Taize zaprasza na wspólną modlitwę w piątek o godz. 19.30

Próba scholii w piątek o godz. 20.15 w kaplicy.

Sakrament chrztu w sobotę o godz. 15.00  Katecheza przed chrztem w piątek o godz. 17.30 w kaplicy.

Za tydzień w niedzielę po każdej mszy świętej przed kaplicą będą rozprowadzane cegiełki – krzyżyki na budowę kościoła.

Są jeszcze wolne miejsca na Pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 24 listopada.

Na stoliku z gazetami jest wyłożony program planowanej na przyszły rok Pielgrzymki do Fatimy i Santiago de Compostela.

Polecam Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.

Dzisiaj po mszy świętej rozdajemy gazetę ( za darmo ) o św. Urszuli Ledóchowskiej Matce Niepodległości.

Zaproszenie na koncerty w naszej kaplicy:

W poniedziałek 12 listopada o godz. 16.00 odbędzie się koncert: Dąbrówka Niepodległej – organizowany przez szkoły podstawowe z Dąbrówki. Wystąpią dzieci i młodzież oraz Przemysław Witek z recitalem fortepianowym.

W niedzielę 18 listopada o godz. 19.30 zapraszamy na koncert: Muzyczne skarby Ameryki Hiszpańskiej w wykonaniu Chóru Kameralnego Dysonans pod dyrekcją Magdaleny Wdowickiej – Mackiewicz.