Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 11 marca

Dzisiaj rozpoczęły się rekolekcje wielkopostne w  naszej parafii. Potrwają do wtorku. Plan rekolekcji w poniedziałek i wtorek:

18.30  – Msza święta z nauką rekolekcyjną

20.15 – Liturgia Słowa z nauką rekolekcyjną oraz adoracja Najświętszego Sakramentu

Spowiedź codziennie od godz. 18.00 do 18.25 oraz w poniedziałek i wtorek podczas adoracji.

Od poniedziałku do piątku w godzinach porannych odbywać się będą rekolekcje dla dzieci ze szkoły podstawowej.

Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.15

Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30 i 19.00

Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej zapraszam w najbliższym tygodniu na katechezę według stałego porządku.

Spotkanie przygotowujące do bierzmowania dla młodzieży z klas II Gimnazjum w czwartek o godz. 19.15

W środę o godz. 19.15 druga część Konferencji pod tytułem: HISTORIA ZBAWIENIA A HISTORIA WSZECHŚWIATA.

Sakrament chrztu w niedzielę za tydzień na mszy świętej o godz. 12.45  Katecheza przed chrztem w sobotę o godz. 17.30 w kaplicy.

Wszystkich lektorów zapraszam na spotkanie w sobotę 17 marca o godz. 19.30

Do czytania polecam Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.

W sobotę o godz. 11.30 zapraszam do mycia okien w kaplicy. Można się umówić również w innym terminie.

Zapraszam do udziału w wycieczce na Ukrainę min. do Lwowa w dniach 22 – 26 sierpnia.  Więcej informacji w gablocie i na stornie internetowej w linku duszpasterstwo dorosłych – wycieczki.

Zmarł śp. Jerzy Zembal z Palędzia. Jego pogrzeb odbędzie się Junikowie w środę o godz. 13.10