Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 12 maja 2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 12  maja 2019 roku.

Nabożeństwo majowe od poniedziałku do soboty o godz. 18.00   W niedzielę o godz. 8.15

W najbliższą sobotę i niedzielę kolejna grupa dzieci przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Proszę, aby dzieci przyszły na próbę i spowiedź w wyznaczonym terminie.

Spowiedź dla rodziców  w środę od godz. 20.00 do 20.30 i w czwartek od godz. 19.30 do 20.00

W czwartek wyjątkowo nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.

Spotkanie wspólnoty modlitewnej W Drodze we wtorek o godz. 19.00

Krąg biblijny w czwartek o godz. 20.00

Duszpasterstwo młodzieży zaprasza na spotkanie w piątek o godz. 19.30

Biuro parafialne w poniedziałek zamknięte.

Koperty do daniny diecezjalnej są wyłożone w kaplicy.

Polecam Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.

W sobotę 18 maja rozpoczyna się w naszej Archidiecezji Nawiedzenie Matki Bożej w Kopii Obrazu Jasnogórskiego. Uroczystość rozpocznie msza święta o godz. 12.00 w kościele pw. Nawiedzenia NMP na Ratajach w Poznaniu. Ksiądz Arcybiskup serdecznie zaprasza do udziału w uroczystości powitania. W naszej parafii Nawiedzenie Matki Bożej w Kopii Obrazu Jasnogórskiego odbędzie się 9 grudnia br.