Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 13 października 2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 13  października 2019 roku.

Msza święta  codziennie o godz. 18.30  We wtorek również o godz. 8.30

Spowiedź w środę i czwartek od godz. 18.00 do 18.25 oraz w czwartek podczas adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 19.00 do 20.00

Różaniec w dni powszednie o godz. 18.00 w niedzielę o godz. 8.00

Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek o godz. 19.30

Wspólnotę różańcową rodziców modlących się za dzieci  zapraszam na msze świętą w piątek o godz. 17.00

W sobotę 19 października biuro parafialne będzie zamknięte.

Polecam Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Gość i Mały Przewodnik oraz modlitewnik codzienny.

Intencje mszalne można zamawiać w niedzielę po Mszy Świętej w zakrystii oraz w godzinach otwarcia biura parafialnego. Są wolne intencje w najbliższym tygodniu. Przyjmujemy intencje na 2020 rok.

Spotkania w najbliższym tygodniu:

Zebranie Parafialnego Caritas w poniedziałek o godz. 20.30

Spotkanie przed bierzmowaniem dla uczniów klas VIII we wtorek o godz. 19.15

Wspólnota modlitewna zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu w środę o godz. 19.00  Intencje do modlitwy można składać do skrzynki na regale.

Krąg biblijny w czwartek o godz. 20.00

Duszpasterstwo młodzieży zaprasza na spotkanie w piątek o godz. 19.30

Próba scholii w piątek o godz. 20.15 w kaplicy.

Spotkanie dla kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00

…………………………………………………………………………………

Zapraszamy na Ogólnopolskie Spotkanie Formacyjne dla mężczyzn w sobotę 19 października w kościele pw. Nawiedzenia NMP w Poznaniu. Więcej informacji na plakacie wywieszonym w gablocie.

W sobotę 19 października przy grobach pomordowanych w czasie II Wojny Światowej znajdujących się lesie o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza Święta. Msza święta zostanie odprawiona w związku z organizowanym w tym dniu spotkaniem pt. Katyń Zachodu w Lasach Palędzkich. W ramach tego spotkania o godz. 15.00 w Domu Kultury w Dopiewcu odbędzie się sesja popularno-naukowa. Organizatorem spotkania jest Stowarzyszenie Miłośników Dopiewca, Stowarzyszenie Rodzin Polskich Ofiar Obozów Koncentracyjnych oraz Poznański Oddział IPN.