Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 16 czerwca 2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 16  czerwca 2019 roku.

W czwartek obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała. Msza święta  o godz. 8.30, 10.00, ok. 12.00 ( po zakończeniu procesji ) i o godz. 18.30   Msza święta w środę o godz. 18.30 zostanie odprawiona z Uroczystości Bożego Ciała. Procesja do czterech ołtarzy wyruszy po mszy świętej o godz. 10.00  Dzieci, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej zapraszam na procesję w albach. Proszę, aby dziewczynki chcące sypać kwiatki koniecznie przyszły na próbę.

Próby dla dziewczynek sypiących kwiatki:

– we wtorek dla 5 latków i młodszych

– w środę dla 6 latków i starszych

Msza święta z okazji zakończenia roku szkolnego w środę o godz. 7.00

Sakrament chrztu za tydzień w niedzielę po mszy świętej o godz. 11.30  Spotkanie przed chrztem dla rodziców w sobotę o godz. 17.30 w kaplicy.

Od przyszłej niedzieli do końca sierpnia nie będzie w niedzielę mszy święte o godz. 12.45 i 15.30

Dzisiaj po mszy świętej przed kaplicą można zakupić książki dla dzieci z Wydawnictwa Św. Wojciecha.

Polecam Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.

Dziękuję za złożona daninę diecezjalną.

Dzisiaj o godz. 19.30 zapraszam na piknik parafialny.