Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 16 września 2018 roku

Msza święta codziennie o godz. 18.30

Spowiedź codziennie od godz. 18.00 do godz. 18.25

W czwartek od godz. 19.00 do 20.00 zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu. Wyjątkowo w tym tygodniu nie będzie spowiedzi w czasie adoracji.

Przypominam o możliwości zamawiania intencji mszalnych. Przyjmujemy już intencje na rok 2019

Polecam do zakupu Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik i Mały Gość dla dzieci.

W środę biuro parafialne zamknięte.

Rozpoczynamy w parafii przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych, które w latach poprzednich nie przyjęły tego sakramentu. Więcej informacji można uzyskać u ks. Proboszcza.

Za tydzień w niedzielę przy centrum handlowym w Dąbrówce będzie można w ambulansie oddać krew.

Spotkania w najbliższym tygodniu:

Młodzież z klas III Gimnazjum zapraszam na spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania. Dwa terminy:

– środa o godz. 19.15

– czwartek o godz. 19.15

Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym we wtorek o godz. 19.00

Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 20.00 w salce.

Młodzież z grupy Taize zaprasza na wspólną modlitwę i spotkanie w piątek o godz. 19.30

Próba scholii osób dorosłych w piątek o godz. 20.15 w kaplicy.

Kandydatów na ministrantów ( od pierwszej klasy ) zapraszam na spotkanie w sobotę o godz. 10.00