Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 18 marca

Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.15

W najbliższy piątek o godz. 19.00 zapraszam na Drogę Krzyżową ulicami osiedla. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.30 w kaplicy.

W sobotę  spowiedź z udziałem kapłanów z dekanatu. Godziny spowiedzi:

9.00 – 10.30;   14.30 – 16.00;   16.30 – 18.00

W środę spowiedź w Konarzewie. W czwartek w Zakrzewie i Dopiewie. Godziny spowiedzi na tablicy ogłoszeń.

Msza święta codziennie o godz. 18.30   We wtorek, środę i czwartek również o godz. 7.00

W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Świętego Józefa. Na zakończenie mszy świętej o godz. 18.30 odmówimy akt zawierzenia naszej Archidiecezji św. Józefowi z okazji 1050 rocznicy ustanowienia biskupstwa w Poznaniu – pierwszego na ziemiach polskich.

W poniedziałek o godz. 19.30 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.

Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym we wtorek o godz. 19.00

Młodzież z klas II Gimnazjum ma swoje spotkanie przed bierzmowaniem w środę o godz. 19.15

Biuro parafialne w środę zamknięte.

W czwartek nie będzie wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu.

Katecheza dla rodziców, których dzieci będą chrzczone w czasie Wielkanocy –  w niedzielę 25 marca o godz. 17.00 w kaplicy.

Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej mszy świętej. Młodzież przed każdą msza świętą rozprowadzać będzie palmy. Jeśli ktoś z parafian chce podarować gryczpan  – prosimy o informację.

Za tydzień po mszy świętej przed kaplicą będą do nabycia krzyżyki ( cegiełki ) na budowę kościoła. Będą małe i duże krzyże.

Zapraszam do udziału w wycieczce na Ukrainę min. do Lwowa w dniach 22 – 26 sierpnia.  Więcej informacji w gablocie i na stornie internetowej w linku duszpasterstwo dorosłych – wycieczki.

Polecam Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.

Za tydzień w niedzielę przed galerią handlową w Dąbrówce będzie można oddać krew w godzinach od 9.00 do 14.00