Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 19 maja 2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 19  maja 2019 roku.

Dzisiaj ostatnia grupa dzieci w naszej parafii przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Pierwszą Komunię Świętą w tym roku przyjęło 81 dzieci.

Msza święta codziennie o godz. 18.30

Nabożeństwo majowe od poniedziałku do soboty o godz. 18.00  W niedzielę o godz. 8.15

Wspólnota modlitewna W drodze zaprasza na spotkanie we wtorek o godz. 19.15

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.15 do 20.00  W czasie adoracji możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej.

W tym tygodniu swoje spotkanie przed sakramentem bierzmowania mają uczniowie klas VIII:

– środa o godz. 19.30

– czwartek o godz. 19.30

Sakrament chrztu w sobotę o godz. 15.00 i w niedzielę o godz. 12.45

Katecheza przed chrztem dla rodziców w piątek o godz. 19.00 w kaplicy.

Młodzież zapraszamy do wyjazdu na Lednicę 1 czerwca. Można się zapisywać. Koszt uczestnictwa 40 złotych.

Dziękuję za złożoną daninę diecezjalną. Koperty do daniny są wyłożone na stojakach w kaplicy.

Polecam Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny i Mały Przewodnik dla dzieci.

Dzisiaj na boisku w Zakrzewie odbędzie się Festyn charytatywny i bieg w Lesie Zakrzewskim. Początek imprezy o godz. 15.00  Celem imprezy jest zebranie pieniędzy na pomoc dla chorej Wiktorii. Więcej informacji na plakacie w gablocie.