Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 2 września 2018 roku

Msza święta z okazji rozpoczęcia roku szkolnego w poniedziałek o godz. 7.30

W środę o godz. 18.30 msza święta z nowenną do św. Józefa. Będziemy modlić się w intencji małżeństw i rodzin naszej parafii.

Odwiedziny chorych z sakramentami świętymi w czwartek od godz. 9.00

Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 14.00 do 18.30  Msza święta o godz. 17.00 i 18.30   Po mszy świętej o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do 18.30

W najbliższą sobotę zapraszamy na rajd rowerowy do Lusowa. Startujemy w sobotę o godz. 10.00 sprzed kaplicy. W Lusowie planujemy spotkanie przy grillu. Osoby chcące uczestniczyć w rajdzie prosimy o zgłaszanie się w zakrystii lub drogą meilową.

Polecam Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny. Dla dzieci jest Mały Przewodnik i Mały Gość.

Na stojakach w kaplicy zostały wyłożone ulotki informujące o możliwości przekazania darowizny na budowę kościoła.

Przypominam o możliwości zamawiania intencji mszalnych. Od przyszłego tygodnia będą już przyjmowane intencje na rok 2019

W gablocie przed kaplicą jest informacja o Pielgrzymce do Rzymu z okazji 1050 – lecia Archidiecezji Poznańskiej w dniach od 2 do 7 października.