Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 22 listopada.

Msza Święta codziennie o godz. 18.30

Spowiedź codziennie od godz. 18.00 do 18.25

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

W czasie adoracji okazja do spowiedzi

Za tydzień w niedzielę  rozpoczynamy okres adwentu.  Dlatego po każdej Mszy Świętej rozprowadzane będą  świece Caritas oraz opłatki na stół wigilijny.

Biuro parafialne jest zamknięte do końca grudnia. W pilnych sprawach proszę się kontaktować telefonicznie lub przez e-mail: proboszcz@dabrowkaparafia.pl

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii, telefonicznie lub przez e-mail.

Spotkania przygotowujące do sakramentu bierzmowania dla uczniów klas 8 są odwołane.

W związku z trwającą epidemią i obowiązującymi rozporządzeniami proszę w czasie trwania wszystkich nabożeństw  o zakrywanie ust i nosa .

Msza Święta o godz. 10.00 w niedzielę jest transmitowana przez internet.

Dziękuję za ofiary na utrzymanie parafii i budowę kościoła.

Polecam Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny.

W piątek odbył się pogrzeb śp. Stefana Strychalskiego z Palędzia. Módlmy się za zmarłego.