Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 22 marca.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 22  marca 2020

Kaplica otwarta codziennie od godz. 8.00

Msza święta codziennie o godz. 18.30

Adoracja Najświętszego Sakramentu:

–  od poniedziałku do soboty od godz. 19.00 do 20.00

Spowiedź codziennie od godz. 18.00 do 18.25 oraz podczas adoracji od 19.00 do 20.00

Jeśli ktoś ma  potrzebę, to można się umówić na spowiedź i przyjęcie Komunii świętej w dowolnej godzinie w ciągu dnia. Proszę tylko zadzwonić lub wysłać sms.

W środę obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.  Zapraszamy do modlitwy w intencji dzieci poczętych oraz do podejmowania duchowej adopcji dziecka poczętego.

Bardzo proszę, aby w rodzinach codziennie wieczorem o godz. 20.30 odmawiać różaniec z prośbą o uwolnienie od choroby i w intencji posługujących chorym.

Przypominamy o możliwości zamawiania intencji mszalnych. Są wolne intencje w tygodniu. Można zamawiać telefonicznie lub przez e-meil

Biuru parafialne w tygodniu zamknięte. W pilnych sprawach proszę o kontakt telefoniczny lub meilowy.

Telefon do parafii: 602 500 442

E-meil: proboszcz@dabrowkaparafia.pl