Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 23 grudnia 2018 roku

Dzisiaj można jeszcze zaopatrzyć się w opłatki na stół wigilijny oraz duże świece Caritas.

Młodzież przed kaplicą rozprowadza sianko na stół wigilijny.

Polecam lekturę świątecznych wydań Przewodnika Katolickiego i Gościa Niedzielnego.

Plan kolędy dla Dąbrówki jest podany na stronie internetowej oraz w aplikacji. Jest również wywieszony w gablocie.

Biuro parafialne w tym tygodniu zamknięte. W sprawach pilnych proszę się kontaktować telefonicznie lub przez e-meil.

Kaplica w poniedziałek przez cały dzień będzie zamknięta.

Dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali produkty spożywcze, środki czystości  i artykuły szkolne do paczek świątecznych..

Uroczystość Bożego Narodzenia:

Pasterka o godz. 22.00 i 0.00

W Boże Narodzenie – 25 grudnia msza święta o godz. : 10.00, 11.30, 12.45

W II Święto – 26 grudnia msza święta o godz. : 8.30, 10.00, 11.30, 12.45 i 18.30

W czwartek msza święta o godz. 18.30   W piątek o godz. 8.30

Msza święta w czwartek o godz. 18.30 zostanie odprawiona w intencji zmarłych  Powstańców Wielkopolskich.

Ministrantów wraz z rodzicami zapraszam w czwartek na msze świętą o godz. 18.30   Po mszy świętej spotkanie opłatkowe.

W czasie świąt Bożego Narodzenia nie będzie spowiedzi przed mszą świętą.

Wszystkich Parafian zapraszam 6 stycznia na wspólne świętowanie radości Bożego Narodzenia. W tym dniu o godz. 17.00 w kaplicy odbędzie się koncert kolęd. Po koncercie tradycyjnie odbędzie się wspólne świętowanie przed kaplicą. Jeśli ktoś z Parafian chcę upiec ciasto lub przygotować kanapki na to piękne wydarzenie, to prosimy o informację.