Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 25 listopada 2018 roku

Msza święta w tygodniu o godz. 18.30

Spowiedź codziennie od godz. 18.00 do 18.25

Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

W tym tygodniu odbędą się spotkania dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Proszę, aby dzieci przyniosły różańce.

Spotkanie wspólnoty modlitewnej „ W drodze” we wtorek po wieczornej mszy św. – tematem spotkania będzie „Wyznanie wiary, czyli w co wierzymy”. Zachęcamy jednocześnie do wpisywania intencji, które powierzać będziemy podczas I-wtorkowej adoracji. Skrzynka na intencje znajduje się na stoliku z gazetami.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 8: w środę o godz. 19.15 lub w czwartek o godz. 19.15

Próba scholii w piątek o godz. 20.15 w salce.

Sakrament chrztu za tydzień w niedzielę o godz. 12.45  katecheza przed chrztem w piątek o godz. 17.30 w salce.

Msza święta Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę o godz. 8.00  Po Mszy św. różaniec.

Za tydzień w niedzielę różaniec o godz. 8.00

W najbliższą sobotę – 1 grudnia – z racji rozpoczynającego się Adwentu zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 19.30 do 23.00

Od początku Adwentu chcemy zmienić formę duszpasterstwa młodzieży naszej parafii. Spotkanie będą odbywały się w piątki o godz. 19.30 w salce, na które zapraszamy młodych od 8 klasy. Natomiast w każdy I piątek miesiąca odbędzie się adoracja o godz. 19.30 z kanonami Taize i okazją do spowiedzi, a potem Msza św. o godz. 20.00, po której zapraszamy na spotkanie przy herbacie i ciastku do salki. Ponadto w I niedziele miesiąca młodzież będzie animować mszę św. o godz. 18.30, po której poprowadzi modlitwę w duchu Taize w intencji pokoju na świecie oraz prześladowanych chrześcijan.

Zapraszamy młodzież, zwłaszcza nowe osoby, na wyjazd integracyjno-modlitewny do Pniew od piątku wieczora 30 listopada do niedzieli przedpołudnia. Koszt 45 zł.

Dzisiaj po Mszy św. przed kaplicą rozdawane są kartki z informacją jakie produkty spożywcze, środki czystości i przybory szkolne – Caritas zbiera do paczek świątecznych.

Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona na budowę kościoła.

W zakrystii można zakupić cegiełki (repliki naszego krzyża) na budowę kościoła.

Polecam do zakupu Przewodnik Katolicki, Gościa  Niedzielnego z kalendarzem i Mały Przewodnik.

Na stoliku z gazetami wyłożone są rachunki sumienia dla dorosłych, małżeństw, młodzieży i dzieci. Dobra pomoc w przygotowaniu do spowiedzi.  Można je nabywać za symboliczną złotówkę.

Za tydzień w Pierwszą Niedzielę Adwentu rozprowadzać będziemy świece Caritas oraz opłatki na stół wigilijny.