Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 26 maja

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 26  maja 2019 roku.

W środę zapraszam na odpust parafialny ku czci św. Urszuli Ledóchowskiej – Patronki naszej parafii. Suma odpustowa  o godz. 19.00  Msze świętą odprawi ks. Roman Turoń – proboszcz parafii pw. św. Faustyny w Plewiskach. W środę będzie również msza święta o godz. 8.30

Nabożeństwo majowe do piątku o  godz. 18.15   W środę wyjątkowo o godz. 18.30

W piątek obchodzimy Święto Nawiedzenia NMP. W tym dniu zapraszam o godz. 17.30 na poświecenie kapliczki ku czci Matki Bożej przy ulicy  Słonecznej w Dąbrówce.

Wspólnota modlitewna W drodze zaprasza na spotkanie we wtorek o godz. 19.00

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00  W czasie adoracji możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej.

Krąg biblijny w czwartek o godz. 20.00

Radę duszpasterską i ekonomiczną zapraszam na spotkanie w piątek o godz. 19.30

W sobotę o godz. 8.00 msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP  Po mszy świętej różaniec.

Za tydzień w niedzielę różaniec o godz. 8.00

Młodzież zapraszam do wyjazdu na Lednicę 1 czerwca. Można się zapisywać. Koszt uczestnictwa 40 złotych.

Dziękuję za złożoną daninę diecezjalną. Koperty do daniny są wyłożone na stojakach w kaplicy.

Polecam Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny i Mały Przewodnik dla dzieci.

Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona na budowę kościoła.