Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 26 stycznia.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 26 stycznia 2020 r.

Msza święta:

– w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 8.30

– w czwartek i piątek o godz. 18.30

Spowiedź w czwartek, piątek i sobotę od godz. 18.00 do 18.25

Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00    W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

W sobotę o godz. 8.00 Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP  Po Mszy świętej różaniec.

Za tydzień w niedzielę 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Podczas każdej Mszy świętej poświecenie świec.

Składka z przyszłej niedzieli miesiąca przeznczona na budowę kościoła.

Biuro parafialne otwarte w sobotę od godz. 9.00 do 10.00

Polecam do zakupu i czytania Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik i Mały Gość.

Przypominam o możliwości zamawiania intencji mszalnych. Są wolne intencje w najbliższym tygodniu.

Na przełomie maja i czerwca organizujemy Pielgrzymkę do Chorwacji i Medjugorie. Program i informację są podane na tablicy ogłoszeń oraz na stronie parafii ( duszpasterstwo dorosłych – pielgrzymki ). Zainteresowane osoby mogą się zgłaszać do ks. Proboszcza.

W sierpniu pragniemy zorganizować Pielgrzymkę na Podlasie. Program i informację są podane na tablicy ogłoszeń. Wkrótce będą na stronie parafii.