Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 28 maja

Dzisiaj o godz. 19.30 zapraszam na wielbienie prowadzone przez młodzież.

W poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej. Suma odpustowa w naszej parafii o godz. 18.30   Przewodniczyć mszy świętej będzie ks. Andrzej Marciniak – proboszcz parafii pw. św. Jana Kantego w Poznaniu.

Msza święta codziennie o godz. 18.30  W poniedziałek i wtorek również o godz. 8.30

Nabożeństwo majowe w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 18.00

Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym we wtorek o godz. 19.00

Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o godz. 20.00

Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

Chorych z sakramentami odwiedzę w czwartek od godz. 9.00

Spowiedź w piątek ( Pierwszy Piątek miesiąca ) od godz. 14.00 do 18.30 i od 19.30 do 20.00

Msza święta w piątek o godz. 17.00 i 18.30  O godz. 20.00 msza święta dla młodzieży.   Po mszy świętej o godz. 17.00 do rozpoczęcia mszy świętej o godz. 18.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Różaniec w sobotę i niedzielę o godz. 8.00

Msza święta Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę o 8.30

Po sobotniej mszy świętej o godz. 8.30 – spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

Za tydzień w niedzielę Zesłanie Ducha Świętego.

Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona na budowę kościoła.

Za tydzień w niedzielę – 4 czerwca – o godz. 19.30 spotkanie rady duszpasterskiej.

Jeśli ktoś z parafian chce pomóc w przygotowaniu czerwcowego ogniska dla parafian – ks. proboszcz prosi o kontakt.

Zostały dwa ostatnie miejsca na październikową Pielgrzymkę do Rzymu.

Trwają zapisy na sobotni wyjazd na Lednicę.

Polecam Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.

Dziękuję za złożoną daninę diecezjalną.

W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Mirosławy Górczak z Dąbrówki. Módlmy się za zmarłą.