Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 29 grudnia 2019 r.

Msza święta w poniedziałek i czwartek o godz. 8.30

Msza święta we wtorek w ostatnim dniu starego roku zostanie odprawiona o godz. 17.00   Po Mszy świętej nabożeństwo wynagradzające na zakończenie starego roku. Udział w tej liturgii jest już wypełnieniem obowiązku uczestnictwa we Mszy świętej w Nowy Rok.

W środę w pierwszy dzień nowego roku obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Nie będzie w tym dniu Mszy świętej o godz. 8.30 Pozostałe Msze święte według porządku niedzielnego.

W piątek przypada Pierwszy Piątek miesiąca. Msza święta w tym dniu o godz. 8.30 i 18.30   Spowiedź w piątek od godz. 17.00 do 18.30   W czasie spowiedzi adoracja Najświętszego Sakramentu.

Msza święta Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę o godz. 8.00 Po Mszy świętej różaniec.

W niedzielę 5 stycznia różaniec o godz. 8.00

W niedzielę 5 stycznia zapraszamy na wspólne świętowanie radości Bożego Narodzenia.  O godz. 16.30 wystąpi w kaplicy z koncertem kolęd zespół Staropolanie. Po koncercie tradycyjnie świętować będziemy przed kaplicą. Nie będzie w tym dniu Mszy świętej o godz. 18.30

Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona na budowę kościoła.

Przypominam o możliwości zamawiania intencji mszalnych. Są wolne intencje 1 stycznia w Nowy Rok.

Plan kolędy jest na stronie internetowej i w gablocie.

Biuro parafialne w czasie kolędy otwarte tylko w soboty od godz. 9.00 do 10.00

Polecam Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci.