Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 29 marca.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 29  marca 2020

W związku z trwającym stanem epidemii i najnowszymi zarządzeniami organów państwowych, aż do odwołania w Mszach świętych może uczestniczyć maksymalnie do 5 osób. Dlatego Msze święte w niedzielę i dni powszednie są odprawiane przy drzwiach zamkniętych. Osoby, które chcą uczestniczyć we Mszy świętej proszone są o kontakt telefoniczny ( 602 500 442 ). Również osoby, które zamówiły intencje mszalną. W dni powszednie Msza święta będzie odprawiana o godz. 17.30 i 18.30  Za tydzień w niedzielę o godz. 8.30, 10.00, 11.30, 12.45 i 18.30   Nie będzie w niedzielę Mszy świętej o godz. 15.30

W niedzielę od godz. 15.00 do 16.00 będziemy rozdzielać w kaplicy Komunię świętą. Proszę, aby w kaplicy jednocześnie było maksymalnie do 5 osób.

Spowiedź  w tygodniu odbywa się tylko po wcześniejszym telefonicznym lub meilowym umówieniu się z duszpasterzem. Po spowiedzi można przyjąć Komunię świętą. Spowiedź może się odbyć tradycyjnie w konfesjonale lub w zakrystii z zachowaniem większej odległości między penitentem a spowiednikiem.

Kaplica codziennie otwarta od godz. 8.00 do 17.30  W czasie Mszy świętej jest zamknięta.

Biuro parafialne zamknięte. W pilnych sprawach proszę o kontakt telefoniczny lub meilowy. W taki sposób można zamawiać intencje mszalne.

Ofiary do potrzeby parafii można wpłacać na konto parafii lub w wrzucać do skarbony na budowę kościoła.

Telefon do parafii: 602 500 442

E-meil: proboszcz@dabrowkaparafia.pl