Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 3 września

Po wakacjach do porządku niedzielnego wraca msza święta o godz. 12.45 i 15.30

Msza święta w tygodniu codziennie  o godz. 18.30  We wtorek i środę również o godz. 8.30

W poniedziałek msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 7.45

Spowiedź codziennie od godz. 18.00 do mszy świętej oraz w czwartek podczas adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 19.00 do 20.00

Msza święta z nowenną do św. Józefa w środę o godz. 18.30

Chorych z sakramentami świętymi odwiedzę w czwartek od godz. 9.00

Próba dla chórku dziecięcego w piątek o godz. 19.00 w salce.

Młodzież grupy Taize zaprasza na modlitwę w piątek o godz. 19.30  Bardzo serdecznie zapraszamy nowe osoby!

Sakrament chrztu w sobotę o godz. 15.00   Katecheza przed chrztem w piątek o godz. 17.30

Spotkanie dla wolontariuszy ( młodzieży, harcerzy ), którzy będą pomagać w niedzielę 10 września przy organizacji biegu Jedenastka Koroniarza – odbędzie się we wtorek o godz. 19.15 w salce

Za tydzień w niedzielę na mszy świętej o godz. 18.30 wystąpi zespół ABBA PATER MUSIC z Kalisza. Po mszy świętej odbędzie się wielbienie Boga Ojca przygotowane przez zespół.  Z tym zespołem jest związany ks. Grzegorz Mączka, który głosił dla nas rekolekcje wielkopostne. Ksiądz Grzegorz miał poważny wypadek samochodowy. Obecnie przechodzi rehabilitacje. Dlatego podczas wielbienia zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na pomoc w rehabilitacji dla ks. Grzegorza.

Polecam Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.

Przed tygodniem po mszach świętych przed kaplicą harcerze zebrali na pomoc dla poszkodowanych przez nawałnice kwotę 4490 zł. Bóg zapłać wszystkim darczyńcom !