Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 4 czerwca

Dzisiaj o godz. 19.30 spotkanie rady duszpasterskiej.

Msza święta codziennie o godz. 18.30  W poniedziałek i wtorek o godz. 8.30

Spowiedź codziennie od godz. 18.00 do mszy świętej.

W poniedziałek o godz. 19.30 zebranie dla rodziców w sprawie przyszłorocznej Pierwszej Komunii świętej w naszej parafii.

Msza święta z nowenną do św. Józefa w środę o godz. 18.30

Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym we wtorek o godz. 19.00

Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 20.00

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00 Wyjątkowo w czasie adoracji nie będzie spowiedzi.

Spotkanie dla uczniów klas II Gimnazjum przed bierzmowaniem:

– grupa A w środę o godz. 19.15

– grupa B w czwartek o godz. 19.15

Sakrament chrztu za tydzień w niedzielę na mszy świętej o godz. 12.45  Katecheza przed chrztem w piątek o godz. 19.00 w kaplicy.

W sobotę 10 czerwca od godz. 10.00 do 18.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu.

Za tydzień w niedzielę ( 11 czerwca ) na mszach świętych przedpołudniowych gościć w naszej parafii będziemy dzieci ze świetlicy środowiskowej w Pniewach prowadzonej przez Siostry Urszulanki. Dzieci przeprowadzą przed kaplicą kiermasz. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na działalność świetlicy.

W niedzielę 11 czerwca wieczorem po mszy świętej o godz. 18.30 zapraszamy na nasze parafialne ognisko.

Polecam Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.