Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 4 grudnia.

Roraty od poniedziałku do piątku o 6.30    W sobotę o 8.00

Msza święta codziennie o 18.30   Spowiedź od 18.00 do mszy świętej.

W środę o 18.30  zapraszam małżeństwa i rodziny na msze świętą z Nowenną do św. Józefa.  Po mszy świętej – o 19.15 – zapraszam do salki na spotkanie, którego temat brzmi następująco: Czy da się być wystarczająco dobrym rodzicem w świecie pełnym ideologów wychowania i sprzecznych porad specjalistów ?   Spotkanie poprowadzi p. Katarzyna Wozińska – psycholog dziecięcy, dyrektor ośrodka Słowo-Psychologia z duszą.

Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w czwartek od 19.00 do 20.00

W czwartek obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP  Msza święta w tym dniu o: 6.30, 11.30, 18.30    Po mszy świętej o 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do 13.00

Zebranie dla rodziców dzieci komunijnych w poniedziałek o 19.30

Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym we wtorek o 19.00

Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o 20.00

W tym tygodniu zapraszam młodzież z klas II Gimnazjum na przygotowanie do bierzmowania:

– grupa A w środę o 19.15

– grupa B w czwartek o 19.15

Zachęcam do zakupu Przewodnika Katolickiego i Gościa Niedzielnego.

W sobotę wyjazd do Wrocławia o godz. 8.00

Przypominam o możliwości zamawiania intencji mszalnych. Są wolne intencje w najbliższym tygodniu.

Dzisiaj po mszy świętej można nabyć opłatki i świece Caritas. Za tydzień w niedzielę młodzież będzie rozprowadzać sianko na stół wigilijny.

Zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej w nowym wydaniu oraz polecam pobranie naszej aplikacji mobilnej.