Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 4 listopada 2018 roku

Msza święta codziennie o godz. 18.30

Spowiedź codziennie od godz. 18.00 do 18.25

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00  W czasie adoracji możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej.

W naszej parafii zrodziła się inicjatywa powstania wspólnoty modlitewnej. Spotkania odbywać się będą we wtorki o godz. 19.15 W każdy 1-szy wtorek miesiąca chcemy spotykać się na adoracji Najświętszego Sakramentu w czasie której będziemy modlić się w powierzonych intencjach. Na spotkaniach w kolejne wtorki pragniemy pogłębić wiarę poprzez formację duchową.

Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 20.00

Seniorów zapraszam na spotkanie w czwartek o godz. 11.00 do salki.

Młodzież z grupy Taize zaprasza na wspólną modlitwę w piątek o godz. 19.30

Próba scholii w piątek o godz. 20.15 w kaplicy.

Sakrament chrzty za tydzień w niedzielę na mszy świętej o godz. 12.45  Katecheza przed chrztem w sobotę o godz. 17.30 w kaplicy.

W sobotę 10 listopada o godz. 11.00 przy grobach w lesie zakrzewskim zostanie odprawiona msza święta w intencji poległych w obronie Ojczyzny. W tym dniu zgromadzimy się o godz. 10.20 przy pamiątkowym kamieniu na ulicy Gajowej w Zakrzewie  Stamtąd przemaszerujemy do miejsca odprawienia mszy świętej. Proszę zabrać flagi narodowe.

Są jeszcze wolne miejsca na Pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 24 listopada.

Na stoliku z gazetami jest wyłożony program planowanej na przyszły rok Pielgrzymki do Fatimy i Santiago de Compostela.

W sobotę 10 listopada o godz. 19.45 zapraszamy na spotkanie, gdzie ks. Szymon opowie o wyprawie w Himalaje.

Polecam Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.

Już dzisiaj zapraszamy na koncert chóru kameralnego DYSONANS – w niedzielę 18 listopada o godz. 19.30 w naszej kaplicy.