Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 4 marca

W piątek o godz. 18.00 ks. bp Damian Bryl udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.

W piątek z powodu Sakramentu Bierzmowania nie będzie Drogi Krzyżowej.

Msza święta w piątek o godz. 8.00

Msza święta codziennie ( z wyjątkiem piątku ) o godz. 18.30  oraz w poniedziałek i wtorek o 8.30

Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania oraz ich rodzin w czwartek podczas  Adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 19.00 do 20.00

Zapraszamy dzisiaj na Gorzkie Żale o godz. 16.15

W środę na mszy świętej o godz. 18.30 modlić się będziemy w intencji małżeństw i rodzin naszej parafii. Po mszy świętej nowenna do św. Józefa.

Seniorów zapraszam na spotkanie w czwartek o godz. 11.00

Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym we wtorek o godz. 19.00

Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o godz. 20.00

Sakrament chrztu w sobotę o godz. 15.00  Katecheza przed chrztem w czwartek o godz. 17.30 w kaplicy.

Zapraszamy na Dzień Skupienia dla Małżonków – 10 marca. Więcej informacji w gablocie i na stornie internetowej.

Zapraszamy na Konferencje popularno – naukową z cyklu Ewolucja a stworzenie pod tytułem: „HISTORIA ZBAWIENIA A HISTORIA WSZECHŚWIATA”  termin 7 i 14 marca o godz. 19.15  Więcej informacji w gablocie i na stornie internetowej.

Zapraszamy do udziału w wycieczce na Ukrainę min. do Lwowa w dniach 22 – 26 sierpnia.  Więcej informacji w gablocie i na stornie internetowej w linku duszpasterstwo dorosłych – wycieczki.

Polecam do zakupu:  Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik i Mały Gość.