Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 5 marca 2017

Droga Krzyżowa w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 17.30  dla dzieci i o godz. 19.00

Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16.15

Msza święta codziennie o godz. 18.30   W poniedziałek i wtorek o 8.30

Spowiedź codziennie od 18.00 do mszy świętej.

Dzisiaj w niedzielę o godz. 19.30 spotkanie dla uczestników Pielgrzymki do Rzymu. Ciągle można się zapisywać.

Wycieczka do Pragi została odwołana.

Zebranie dla rodziców dzieci komunijnych w poniedziałek o godz. 19.30

Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym we wtorek o godz. 19.00

Spotkanie dla uczniów klas III Gimnazjum przed bierzmowaniem:

– grupa A w środę o godz. 19.30

– grupa B w czwartek o godz. 19.15

Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

Lektorów zapraszam na spotkanie w piątek o godz. 19.45  Zapraszam nowe osoby chcące czytać w podczas  mszy świętej.

Sakrament chrztu w sobotę o godz. 16.00   Katecheza przed chrztem w czwartek o godz. 20.00 w kaplicy.

Małżeństwa zapraszam na msze świętą z nowenną do św. Józefa w środę o godz. 18.30    Na mszy świętej nastąpi odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Po mszy świętej o godz. 19.30 zapraszam na spotkanie pt. Kobiecość w zasięgu ręki – tożsamość kobiety a warsztat pracy małżeńskiej.

W czwartek  – 9 marca – zapraszam na konferencję popularno – naukową : Stworzenie człowieka a nauka. Początek o godz. 20.00 w salce. Druga część konferencji w czwartek – 16 marca.

Próba chórku dla dzieci w sobotę o godz. 10.00 w salce.

Próba scholii przed Triduum Paschalnym w piątek o godz. 20.15

Za tydzień w niedzielę harcerki po mszy świętej o godz. 10.00  i  11.30  będą rozprowadzać ciasto.  Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na obóz letni.

Polecam Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.

Przypominam o możliwości zamawiania intencji mszalnych

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

Łukasz  KOZIŃSKI, stan wolny, wyznanie rzymsko-katolickie,

Dąbrówka, parafia pw. św. Urszuli Ledóchowskiej