Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 7 czerwca.

Msza święta w poniedziałek i wtorek o godz. 17.30 i 18.30

Msza święta w piątek i sobotę o godz. 18.30

W środę 10 czerwca zapraszam na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu. Adoracja trwać będzie od godz. 9.00 do 18.30  Msza święta w środę o godz. 8.30 i 18.30 ( Msza święta z Uroczystości Bożego Ciała )

W czwartek obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała. Msza święta w tym dniu o godz. 8.30, 10.00, 11.30, 18.30  Nie będzie w naszej parafii  procesji do czterech ołtarzy z powodu obostrzeń związanych  z zagrożeniem  epidemicznym. Ksiądz Arcybiskup zachęca w tym dniu do procesji tylko wokół kościoła. U nas jest to niemożliwe.  O godz. 15.00 zapraszam w Boże Ciało na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Po koronce trwać będzie w kaplicy adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.30

Spowiedź codziennie od godz. 18.00 do 18.25  W środę podczas adoracji od godz. 16.00  do 18.25  Zachęcam do skorzystania ze spowiedzi przed Uroczystością Bożego Ciała.

Proszę, aby rodzice dzieci pierwszokomunijnych ( chodzi o dzieci, które w maju miały przystąpić do Komunii ) zapoznali się na stronie internetowej parafii z informacją o spotkaniach dla rodziców.

Polecam Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik i Mały Gość.