Ogłoszenia duszpasterskie w niedziele 8 kwietnia

Dzisiaj w Święto Bożego Miłosierdzia zapraszamy o godz. 15.00 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Jutro obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego ( przeniesioną z 25 marca ) Jest to również Dzień Świętości Życia.  Z tej okazji zapraszamy na różaniec o godz. 18.00 i na msze świętą o godz. 18.30  Przed zakończeniem mszy świętej będzie możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Deklaracje są wyłożone w kaplicy. W związku z tym wydarzeniem po mszy świętej w salce zostanie wyświetlony film pt. Nie o Mary Wagner  Film opowiada historię kanadyjskiej działaczki pro – life.

Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

Sakrament chrztu w sobotę o godz. 15.00

Katecheza przed chrztem w czwartek o godz. 17.30

W tym tygodniu pierwsza grupa dzieci przystąpi do pierwszej spowiedzi świętej. Proszę, aby rodzice zapoznali się z planem spowiedzi.

Rodzice, którzy zamówili alby w firmie Vestimentum będą mogli je odebrać w poniedziałek 16 kwietnia ( dziewczynki o 19.30, chłopcy o godz. 20.00).

Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym we wtorek o godz. 19.00

Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 20.00

Młodzież z grupy Taize zaprasza na wspólną modlitwę w piątek o godz. 19.30

Próba chórku dziecięcego w sobotę o godz. 10.00 w salce.

Biuro parafialne w poniedziałek zamknięte.

Polecam Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych.

Za tydzień w niedzielę 15 kwietnia o godz. 19.30 mężczyzn zapraszamy na konferencję: Mężczyzna dawca i obrońca życia w rodzinie.