Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 8 marca.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 8 marca 2020

W poniedziałek rozpocznie się malowanie kaplicy. Dlatego nie będzie od poniedziałku do piątku Mszy świętej  oraz w piątek Drogi Krzyżowej.

Nie będzie również w czwartek adoracji.

W sobotę o godz. 10.00 zapraszam do mycia okien w kaplicy.

W sobotę zapraszam na adorację od godz. 19.30 do 21.00

Spowiedź w sobotę od godz. 18.00 do 18.25 i od 19.30 do 21.00 w czasie adoracji.

Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.30

Kandydaci do bierzmowania z klas I, którzy nie byli na ostatnim spotkaniu, proszeni są o zgłoszenie się do ks. Szymona.

Duszpasterstwo młodzieży zaprasza młodych od klasy 8 na weekendowe rekolekcje w Konarzewie w dniach 20 -22 marca. Koszt 50 złotych. Zapisy do przyszłej niedzieli. Więcej informacji u ks. Szymona.

W niedzielę 15 marca o godz. 20 zapraszamy na film JA JESTEM. Film Macieja Badasińskiego i Lecha Dokowicza z muzyką Michała Lorenca, przedstawia oddziaływanie Eucharystii na współczesną rzeczywistość eklezjalną i społeczną.

W kaplicy zostały wyłożone koperty na daninę diecezjalną ( na stojakach i na regale z książkami ). Daninę można składać w czasie składki podczas Mszy świętej lub przynieść do zakrystii.

Do zakupu jest Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik i Mały Gość.

Dzisiaj nie ma wydrukowanych ogłoszeń.