Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 9 czerwca 2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 9 czerwca 2019 roku.

Dzisiaj o godz. 20.15 nabożeństwo przed Nawiedzenie Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej.

W poniedziałek obchodzimy Święto NMP Matki Kościoła. Msza święta o godz. 8.30 i 18.30  Dla naszej parafii jest to dzień całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Adoracja rozpocznie się po mszy świętej o godz. 8.30 i potrwa do godz. 18.30  Zapraszam do osobistej modlitwy.

Spotkanie Wspólnoty Modlitewnej W drodze we wtorek o godz. 19.00

Spotkanie dla młodzieży klas VIII przed bierzmowaniem w środę o godz. 19.15

Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej w Dąbrówce na ulicy Słonecznej w środę o godz. 21.00

Seniorów zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 11.00

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00  W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

Krąg biblijny w czwartek o godz. 20.00

Dziękuję za złożoną daninę diecezjalną. Koperty są wyłożone w kaplicy.

Polecam Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny i Mały Przewodnik.

Za tydzień w niedzielę 16 czerwca zapraszamy na piknik parafialny przy kaplicy. Początek o godz. 19.30

Również za tydzień w niedzielę po mszach świętych będzie można zakupić książki dla dzieci.