WAŻNE OGŁOSZENIE

W związku z trwającym stanem epidemii i najnowszymi zarządzeniami organów państwowych  informuję, że od 25 marca aż do odwołania w naszej kaplicy:

1. W Mszach świętych może uczestniczyć maksymalnie do 5 osób ( zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz ), nie licząc kapłana. Dlatego Msze święte w dni powszednie i niedzielę  będą odprawiane w naszej kaplicy przy drzwiach zamkniętych.  Osoby, które chcą uczestniczyć we Mszy świętej proszone są o kontakt telefoniczny ( 602 500 442 ).  Również osoby, które zamówiły intencje mszalną. W niedzielę odprawiać będziemy Msze święte o godz. 8.30, 10.00, 11.30, 12.45  Nie będzie Mszy świętej o godz. 15.30 i 18.30

2.  W niedzielę od godz.: 15.00 do 16.00 i  rozdzielać będziemy Komunię świętą. Proszę, aby w kaplicy jednocześnie było maksymalnie do 5 osób.

3. Spowiedź święta odbywać się będzie jedynie po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym umówieniu się z duszpasterzem. Można po spowiedzi przyjąć Komunię świętą.  Spowiedź może odbyć się tradycyjnie w konfesjonale lub a zakrystii z zachowaniem większej odległości między penitentem a spowiednikiem.

4. Kaplica codziennie otwarta od godz. 8.00 do 17.30   W czasie Mszy świętej będzie zamknięta.

5. Biuro parafialne jest zamknięte. W pilnych sprawach proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. W taki sposób można również zamawiać intencje mszalne.