Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 9 czerwca.

Msza Święta codziennie o 18.30

W poniedziałek odbędzie się w naszej parafii całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszam do modlitwy od 8.00 do 18.30

Spowiedź codziennie od 18.00 do 18.25 i w czwartek od 19.00 do 20.00                    ( ks. proboszcz spowiada w poniedziałek, środę, czwartek i sobotę, ks. Wikariusz we wtorek i piątek ).

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 19.00 do 20.00

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa przez cały czerwiec po Mszy Świętej w czwartek i piątek. Litania do Serca Pana Jezusa jest również odmawiana przez cały czerwiec w środę o 18.00 przy kapliczce na ul. Słonecznej w Dąbrówce.

Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o 20.00

Dzieci po Pierwszej Komunii Świętej zapraszam w piątek o 17.30 na spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych.

Spotkanie dla kandydatów na ministrantów w sobotę o 9.00

Próba chórku dzieci w sobotę o 10.00 w salce.

Spotkanie dla seniorów w czwartek o 11.00  – zaprasza Sołtys i Rada Sołecka Dąbrówki.

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii oraz telefonicznie ( 602 500 442 ) lub mailowo: proboszcz@dabrowkaparafia.pl

Do biura parafialnego proszę się umawiać telefonicznie lub mailowo.

Polecam prasę: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Gość – Historia oraz Mały Przewodnik i Mały Gość.

Dzisiaj zapraszamy od 18.00 na piknik parafialny. Do jedzenia polecamy kiełbasę z grilla. smalec, ogórki, ciasto, lody, do picia oranżadę. Ponadto dla dzieci zabawy i dmuchańce. Przy każdym stoisku zbierane będą ofiary na budowę kościoła.  Można przynieść koc, aby posiedzieć na trawce.